datum aukce 06. 10. 2019 13:30
7
125
prodáno za: 70 000 CZK
vyvolávací cena: 30 000 CZK

160. Komárek Vladimír 1928–2002

Zvěstování, 1986 olej, plátno, rám, 110 × 90 cm, sign. LD V. Komárek, na rubu VLADIMÍR KOMÁREK ZVĚSTOVÁNÍ 1986

8****2 70 000 CZK 06. 10. 2019 14:42:17
Sál 70 000 CZK 06. 10. 2019 14:42:17
8****2 65 000 CZK 06. 10. 2019 14:41:59