datum aukce 06. 10. 2019 13:30
2
53
prodáno za: 17 000 CZK
vyvolávací cena: 8 000 CZK

164. Mervart Augustin 1889–1968

Brambořík, 1931 olej, lepenka, rám, sklo, 24,5 × 28 cm, sign. PD Aug. Mervart 31, na rubu věnování

Sál 17 000 CZK 06. 10. 2019 14:44:51
Sál 16 000 CZK 06. 10. 2019 14:44:50
Sál 15 000 CZK 06. 10. 2019 14:44:49
Sál 14 000 CZK 06. 10. 2019 14:44:46
Sál 13 000 CZK 06. 10. 2019 14:44:46
Sál 12 000 CZK 06. 10. 2019 14:44:42
4****9 11 000 CZK 06. 10. 2019 14:44:25