datum aukce 06. 10. 2019 13:30
46
prodáno za: 18 000 CZK
vyvolávací cena: 18 000 CZK

165. Goldscheider Friedrich, Wien, fa

Dívka s květy vtlač. sign. Montenave, firemní zn., č. modelu F2700 44 6,Rakousko, provedení fa Friedrich Goldscheider Wien, biskvit částečně glazovaný, zlacený obecný kov, plastika dívčí tváře s mašlemi ve tvaru květů v jemném secesním provedení, sokl s malovaným zimním motivem (odborně restaurováno), výška 32,5 cm

Sál 18 000 CZK 06. 10. 2019 14:45:07