Dívka s květy vtlač. sign. Montenave, firemní zn., č. modelu F2700 44 6,Rakousko, provedení fa Friedrich Goldscheider Wien, biskvit částečně glazovaný, zlacený obecný kov, plastika dívčí tváře s mašlemi ve tvaru květů v jemném secesním provedení, sokl s malovaným zimním motivem (odborně restaurováno), výška 32,5 cm