#165

Goldscheider Friedrich, Wien, fa

#165

151-200
264 zobrazení
18 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Aukční dům Sýpka
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
6. 10. 2019 13:30
53. aukce
53. aukce

Dívka s květy vtlač. sign. Montenave, firemní zn., č. modelu F2700 44 6,Rakousko, provedení fa Friedrich Goldscheider Wien, biskvit částečně glazovaný, zlacený obecný kov, plastika dívčí tváře s mašlemi ve tvaru květů v jemném secesním provedení, sokl s malovaným zimním motivem (odborně restaurováno), výška 32,5 cm