datum aukce 06. 10. 2019 13:30
67
prodáno za: 34 000 CZK
vyvolávací cena: 34 000 CZK

215. Jambor Josef 1887–1964

Podzimní cesta, 1916 olej, plátno, rám, 40,5 × 37 cm, sign. PD Jambor 1916 Odborně restaurováno.

Sál 34 000 CZK 06. 10. 2019 15:01:18