datum aukce 06. 10. 2019 13:30
167
prodáno za: 180 000 CZK
vyvolávací cena: 180 000 CZK

45. Gross František 1909–1985

Hra s ohněm, 1947 olej, dřevěná deska, rám, 45 × 62 cm, sign. PN F. Gross 47, na rubu štítek Galerie Mansarda.

poznámka 1 Konzultováno s Dr. Janem Vykoukalem. Lit.: Klimešová Marie, Roky ve dnech: české umění 1945–1957. Praha 2010, s. 97, obr. 145. Vystaveno v Galerii Mansarda na výstavě Industria art, 7. 10. – 22. 10. 2006. Provenience: Dílo pochází z významné sbírky. 0dhadní cena 220 000 – 350 000 Kč.

Sál 180 000 CZK 06. 10. 2019 14:00:03