14 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Madonna - koláž, papír, pasparta, rám, sklo, ve výřezu 25 × 13,5 cm

15 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Bez názvu, 1965 - lept, papír, pasparta, rám, sklo, 10,8 × 10,8 cm, sign. PD BOŠTÍK

vyvolávací cena:
30 000 CZK

Zebra - serigrafie, papír, rám, sklo, 39 × 56 cm, sign. PD tužkou Vasarely

38 000 CZK
vyvolávací cena:
38 000 CZK

Dívka, 1963 - lept, papír, pasparta, rám, sklo, 36,5 × 28 cm, sign. PD tužkou Kamil Lhoták 1963

16 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Bez názvu, 1986 - tisk z perforovaného plechu, 4/60, papír, rám, sklo, 30 × 43 cm, sign. PD Alena..

32 000 CZK
vyvolávací cena:
24 000 CZK

Bez názvu, 1979 - kombinovaná technika, karton, rám, sklo, 56,5 × 38 cm, sign. LD V. Janoušková 1979

14 000 CZK
vyvolávací cena:
14 000 CZK

Motýl, 1968 - suchá jehla, papír, pasparta, rám, sklo, 23,5 × 27,5 cm, sign. PD Jiří John 1968

15 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Bez názvu - lept, papír, rám, sklo, 29 × 21,5 cm

12 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

„Album 1976“, 1976 - tuš, akvarel, papír, pasparta, rám, sklo, ve výřezu 44 × 32,5 cm, sign. PD..

4 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Bez názvu, 1967 - tuš, papír, 41,5 × 29,5 cm, sign. LD Načeradský 1967

26 000 CZK
vyvolávací cena:
22 000 CZK

Aprés L'escés 28. 8. 1973 - alchymáž, froasáž, papír, pasparta, rám, sklo ve výřezu 30,5 × 22,5..

55 000 CZK
vyvolávací cena:
38 000 CZK

Večerní město, 1965 - strukturální grafika, papír, pasparta, rám, sklo, 20 × 31 cm, sign. UD..

28 000 CZK
vyvolávací cena:
28 000 CZK

Soubor grafických listů – 6 ks - Ženské torzo, lept, papír, 2/10, sign. PD V. Boudník 24. III. 63,..

vyvolávací cena:
65 000 CZK

Bez názvu, 1966 - strukturální grafika, papír, rám, sklo, 36,5 × 55 cm, sign. UD Vladimír Boudník..

vyvolávací cena:
130 000 CZK

Variace na Rorschachovy testy, 1966 – 2 ks - strukturální grafika, papír, pasparta, rám,..

330 000 CZK
vyvolávací cena:
240 000 CZK

Cesta ticha I, 1900–1903 - barevný lept, nátisk, papír, pasparta, rám, sklo, tužka, papír 34 ×..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Zrcadlo Lipstick - Francie, návrh R. Lecal pro Chabrieres & Co v r. 1970, plast, zrcadlo, výška..

vyvolávací cena:
180 000 CZK

Neznámá, 2016 - asambláž, sololit, autorský rám, 67,5 × 90 cm, sign. na rubu B. DLOUHÝ „Neznámá“..