vyvolávací cena:
6 000 CZK

Bez názvu - tuš, ruční papír, 42 × 29 cm, sign. PD STEKLÍK

9 500 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Střih na krajinu - barevné tuše, ruční papír, 42 × 29,5 cm, sign. na rubu JAN STEKLÍK

vyvolávací cena:
60 000 CZK

Právo náhody/ The Laws of co-incidence, 1965 - kombinovaná technika, sololit, 91,5 × 60,5 cm,..

20 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

75 000 CZK
vyvolávací cena:
75 000 CZK

Motorola Woman, 2007 - akryl, plátno, 105 × 115 cm, sign. na rubu MOTOROLA WOMAN V BLÁHA 2007 08/4..

vyvolávací cena:
7 000 CZK

Náhrdelník - ražená zn. Mexiko, stříbro, ryzost 950/1000, barevné kameny, délka 38 cm

vyvolávací cena:
7 000 CZK

Lustr pampeliška - Čechy, výroba fa Lustry Kamenický Šenov n. p., 60./70. léta 20. stol., lité..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Světelný objekt, těžítko – 2 ks - SSSR, 60. léta 20. stol., hliník, plast, světelná plastika..

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Váza - vtlač. zn. WMF Ikora, Německo, Geislingen, 30. léta 20. stol., výroba fa WMF Ikora,..

30 000 CZK
vyvolávací cena:
28 000 CZK

Bez názvu, 1992 – 2 ks - olej, plátno, rám, akvarel, pastel, ruční papír, 55 × 45 cm

170 000 CZK
vyvolávací cena:
65 000 CZK

Odysseus a sirény, 1980 - olej, plátno, rám, 64 × 50,5 cm, sign. LD Jan Bauch 1980

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Hlava, 1981 - akvarel, papír, pasparta, rám, sklo, ve výřezu 39,5 × 28 cm, sign. PD tužkou Z. Sion..

65 000 CZK
vyvolávací cena:
65 000 CZK

Benátské masky, 1988–1989 - olej, sololit, rám, 54 × 100 cm, sign. LD Liesler 88–89., na rubu..

130 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

60 000 CZK
vyvolávací cena:
34 000 CZK

Večerní paseka - enkaustika, sololit, 31,5 × 28 cm, autorský rám 49 × 45,5 cm

210 000 CZK
vyvolávací cena:
95 000 CZK

OECONOMIA (Pravice), 1999 - bronz, výška 74 cm , sign. zadní strana plintu O. ZOUBEK

95 000 CZK
vyvolávací cena:
95 000 CZK

Pohádkový pták, 1981, Dívka, 1989 - olej, plátno, rám, uhel, ruční papír, původní rám, 54 × 65 cm,..

vyvolávací cena:
7 000 CZK

Váza – ocenění ze síně slávy 1/1 - ze spodu vypalovaná sign., 1/1, tištěná zn. Czech Grand Design..