vyvolávací cena:
80 000 CZK

Světlonoš - Střední Evropa, dřevo polychromované a zlacené, Plastika světlonoše s tácem na..

50 000 CZK
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Kráva - akvarel, tužka, papír, pasparta, rám, sklo, cca 20 × 30 cm sign. PD VB

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Koberec - pravděpodobně Írán, počátek 20. stol., vlna, rozměr 290 x 150 cm

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Stojan na obrazy - Čechy, konec 19. stol., mořené dřevo, mosaz, sklopný stojan, výška 182 cm,..

vyvolávací cena:
40 000 CZK

Krajina s poutníky, 1944 - akvarel, kresba, papír, pasparta, rám, původní lité sklo 12 × 17,5 cm,..

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Nástolec Graniton - vtlačené č. 961, Čechy, výroba fa Graniton Werke Svijany Podolí Rydl & Thon,..

7 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Dvouuchá váza - tištěná zn. Svitávka, Čechy, 30. léta 20. stol., výroba Hubert Kovařík, glazovaná..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Gobelín Horské květy - Morava, Valašské Meziříčí, 10. léta 20. stol., výroba Moravská gobelínová..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Křeslo k psacímu stolu - papírová nálepka Thonet, Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., mořené..

32 000 CZK
vyvolávací cena:
32 000 CZK

V polích - olej, sololit, rám, ve výřezu 53 × 98 cm, sign. PD Boh. Dvorský

28 000 CZK
vyvolávací cena:
28 000 CZK

Zimní krajina, po roce 1910 - olej, lepenka, rám, sklo, 25 × 30 cm, sign. PD Kaván

vyvolávací cena:
38 000 CZK

Hora Fuji v Japonsku, 1928 - barevný lept, 47/250, papír, pasparta, rám, sklo, 29 × 39 cm, sign. v..

10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Zasněžené Quai de la Tournelle, Paříž, 1909 - barevný lept, papír, pasparta, rám, sklo, 35 × 39..

vyvolávací cena:
18 000 CZK

22 000 CZK
vyvolávací cena:
22 000 CZK

Lodě s melouny v Benátkách, 1909 - monotyp, papír, pasparta, rám, sklo, 29,5 × 30 cm, sign. PD..

vyvolávací cena:
7 000 CZK

Váza - Německo, Geislingen, návrh K. Wiedman?, kolem r. 1936, výroba fa WMF Ikora-Myra..

vyvolávací cena:
60 000 CZK

Za ohradou, 1915 - olej, karton, rám, sklo, 33 × 41 cm, sign. PD J. Ullman 1915

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Hluboká miska - sklárna Lötz Witwe, Klášterský Mlýn, po roce 1935, čiré sklo se..