vyvolávací cena:
50 000 CZK

Střední kytka, 2013 - olej, džínovina, 60,5 × 60,5 cm, sign. na rubu Matoušek, Střední kYtKA, 2013

vyvolávací cena:
80 000 CZK

IS THIS OUR CO2 FOOTPRINT? - kombinovaná technika, rám, sklo, 106 × 75,3 cm, sign. na rubu Krištof..

vyvolávací cena:
70 000 CZK

Pojízdné křeslo pro velvyslanectví ČSR v Brazílii - Čechy, návrženo pro velvyslanectví v Brazílii..

6 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Dózy Kubus – 3 ks - Střední Evropa, podle návrhu W. Wagenfelda v r. 1938 pro VLG Vereinigte..

vyvolávací cena:
80 000 CZK

Position 50 - tužka, kombinovaná technika, rám, sklo, 65 × 49,5 cm, sign. UD T. nečitelně, LD..

vyvolávací cena:
110 000 CZK

Stropnice funkcionalistická – 10 ks - Československo, 1934–1936, chromovaný obecný kov, mléčné..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Stojan na deštníky - Střední Evropa, 80. léta 20. stol., chromovaný obecný kov, výška 65 cm

vyvolávací cena:
45 000 CZK

X, y, z, 2011 - fotografie, želatinový papír, 4/13 muzeální podložka dibon, pasparta,..

vyvolávací cena:
45 000 CZK

Trůn, 2009 - fotografie, želatinový papír, 1/13, muzeální podložka dibon, pasparta,..

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Předsíňová stěna - Čechy, 30./40. léta 20. stol., chromovaný obecný kov, vysoký věšák s háčky a..

6 500 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Velká stolní lampa - Čechy, návrh M. Prokop, provedení fa Anýž, niklovaný a bíle lakovaný obecný..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Nástěnné funkcionalistické hodiny - zn. Kienzle, Německo, 30./40. léta 20. stol., lakované dřevo,..

vyvolávací cena:
120 000 CZK

Masážní sprcha - Čechy, 30. léta 20. stol., chromovaný obecný kov, varianta návrhu sprchy z..

12 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Funkcionalistické kliky, dveřní a okení kování - 16 ks - Německo, návrh F. Kamer v r. 1925 v době..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Křeslo - Střední Evropa, 80. léta 20. stol., chromovaný obecný kov, kožený sedák (poškozený),..

11 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Stolička - Čechy, 30. léta 20. stol., výroba fa Slezák, chromovaný obecný kov, dřevo, překližka,..

80 000 CZK
vyvolávací cena:
80 000 CZK

V – lásky sfingy, 1995, P. F. 1983 – 2ks - olej, plátno, kombinovaná technika, papír, 95 × 70 cm,..

14 000 CZK
vyvolávací cena:
13 000 CZK

Fialová struktura, 1968 - serigrafie, 15/100, papír, 26 × 20,5 cm, sign. PD Sýkora 68