datum aukce 21. 06. 2020 13:30
88
prodáno za: 26 000 CZK
vyvolávací cena: 22 000 CZK

11. Novák Ladislav 1925–1999

Aprés L'escés 28. 8. 1973 - alchymáž, froasáž, papír, pasparta, rám, sklo ve výřezu 30,5 × 22,5 cm, sign. PD autorská ligatura

Poznámka 1 Provenience: Soukromá sbírka, Itálie.

Sál 26 000 CZK 21. 06. 2020 13:42:33
Sál 24 000 CZK 21. 06. 2020 13:42:32
7****5 24 000 CZK 21. 06. 2020 13:42:21
Sál 23 000 CZK 21. 06. 2020 13:42:21
7****5 22 000 CZK 21. 06. 2020 13:42:12