datum aukce 21. 06. 2020 13:30
92
prodáno za: 12 000 CZK
vyvolávací cena: 12 000 CZK

9. Karlíková Olga 1923–2004

„Album 1976“, 1976 - tuš, akvarel, papír, pasparta, rám, sklo, ve výřezu 44 × 32,5 cm, sign. PD Karlíková 76

Sál 12 000 CZK 21. 06. 2020 13:41:42