This lot does not have image.
sold for:
50 000 CZK
starting price:
32 000 CZK

Studna v Karlachových sadech, 1947|litografie, 293/300, papír, pasparta, rám, sklo, 38,8 × 46,4..

This lot does not have image.
sold for:
6 500 CZK
starting price:
6 000 CZK

Funkcionalistické svícny – 2 ks|Čechy, 30. léta 20. stol., okruj J. Vaňka, mosaz, obecný kov,..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
16 000 CZK

Děti před lampou, 1918|linoryt, papír, pasparta, rám, sklo, 16,5 × 14 cm

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
22 000 CZK

Zimní přízrak (Spektre hivernal), 25. 1. 1976|alchymáž, papír, pasparta, sklo, ve výřezu 41 × 41..

This lot does not have image.
sold for:
2 000 CZK
starting price:
2 000 CZK

Miska s květy|Čechy, 1880 – 1895, výroba Karolinina Huť?, matované, k hrdlu nabíhané růžově..

This lot does not have image.
sold for:
24 000 CZK
starting price:
24 000 CZK

Dvě chiméry (Deux chimeres), 8. 8. 1987|froasáž, papír, rám, sklo, 37,5 × 50,5 cm, sign. PD..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
16 000 CZK

Živá busta (Le buste vivant) 11. 6. (?)1973|alchymáž, papír, rám, sklo, 30,5 × 24 cm, sign. LD..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
18 000 CZK

Nedaleko Satori (Pas loin de satori), 16. 5. 1987|alchymáž, papír, rám, sklo, 33 × 30 cm, sign. PD..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
24 000 CZK

Hrdina? (Heros?), 16. 8. 1983|froasáž, papír, rám, sklo, 38 × 48,5 cm, sign. UD autorská ligatura,..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
15 000 CZK

Soupeři (Les adversaires), 15. 3. 1983|froasáž, papír, rám, sklo, 20,5 × 34,5 cm, sign. LD..

This lot does not have image.
sold for:
8 500 CZK
starting price:
4 500 CZK

Otisk, 1973|kombinovaná technika, 19/30, papír, pasparta, rám, sklo, 30 × 16 cm, sign. UD tužkou..

This lot does not have image.
sold for:
70 000 CZK
starting price:
12 000 CZK

Velký Elsinor XI, 1971|litografie, papír, pasparta, rám, sklo, 56 × 39,5 cm, značeno LD..

This lot does not have image.
sold for:
22 000 CZK
starting price:
16 000 CZK

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
5 000 CZK

Bez názvu, 1963|strukturální grafika, papír, pasparta, rám, sklo, 23 × 16 cm, sign. PD tužkou..

This lot does not have image.
sold for:
3 500 CZK
starting price:
3 000 CZK

Bez názvu, 1945|akvatinta, ruční papír, 26,7 × 21,9 cm, sign. PD istler 45, LD 1945 – 12 / 1979 –..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
8 000 CZK

Bez názvu, 1964|lept, 10/15, papír, pasparta, rám, sklo, 23,5 × 16,5 cm, sign. UD 10/15 E. Ovčáček..

This lot does not have image.
sold for:
36 000 CZK
starting price:
36 000 CZK

Hlava, 1960|bronz, 6/6, výška 22 cm, sign. M. HÁJEK–60

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
90 000 CZK