6 500 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Funkcionalistické svícny – 2 ks|Čechy, 30. léta 20. stol., okruj J. Vaňka, mosaz, obecný kov,..

2 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Miska s květy|Čechy, 1880 – 1895, výroba Karolinina Huť?, matované, k hrdlu nabíhané růžově..

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Secesní miska|zn. R. Grumich III. 1918, Rakousko, 1918, glazovaná keramika, hluboká miska, výška..

6 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Brož Had v rajské zahradě|vtlač. mistrovská zn. JF, československý punc, Čechy, návrh..

vyvolávací cena:
36 000 CZK

Chaos, 2013|hutní stékané sklo, obecný kov, 33 × 28 × 28 cm, sign. Jiří Šuhájek 2013

vyvolávací cena:
15 000 CZK

Čtyrplamenné svítidlo|Čechy, 90. léta, návrh akad. arch. M. Vochta, strukturované modře tónované..

vyvolávací cena:
150 000 CZK

Křeslo Barcelona s podnožkou – 2 ks|USA, výroba fa Knoll podle návrhu Mies van der Rohe z r. 1929,..

2 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Servírovací talíř|vtlačená firemní zn., výrobní číslo 4187, Čechy, Moravská Třebová, provedení fa..

10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Křeslo Ušák|Čechy, 60. léta 20. stol., návrh Miroslav Navrátil, polstrovaná skořepina s původním..

vyvolávací cena:
40 000 CZK

Koberec|Čechy, 30. léta 20. stol., okruh M. Teinitzerové, vlna, ručně tkaný koberec s vysokým..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Nástěnná nůžková lampa|Čechy, 20.–30. léta 20. stol., lakovaný a chromovaný obecný kov, plast,..

13 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Velké osvětlovací reflektory – 3 ks|Čechy, lakovaný obecný kov, sklo, původní elektroinstalace,..

7 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Konferenční stolek|Čechy, 2. třetina 20. stol., fa Gottwald, ohýbaná chromovaná konstrukce, černě..

6 000 CZK
vyvolávací cena:
4 500 CZK

Stolní lampa|Čechy, 30. léta 20. stol., chromovaný obecný kov, mléčné sklo, stolní či halová lampa..

vyvolávací cena:
24 000 CZK

Stropnice – 4 ks|Čechy, 20./30. léta 20. stol., niklovaný obecný kov, mléčné sklo, jednoplamenné..

12 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Kachle pro metro Jinonice – 4 ks|Čechy, návrh Fr. Vízner v 80. letech 20. stol., skleněné lisované..

55 000 CZK
vyvolávací cena:
55 000 CZK

Funkcionalistické stropnice velké – 6 ks|Čechy, 2. třetina 20. stol., niklovaný obecný kov, mléčné..

6 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Lustr funkcionalistický|Čechy, 30. léta 20. stol., chromovaný obecný kov, matované čiré čtvercové..