50 000 CZK
vyvolávací cena:
32 000 CZK

Studna v Karlachových sadech, 1947|litografie, 293/300, papír, pasparta, rám, sklo, 38,8 × 46,4..

vyvolávací cena:
16 000 CZK

Děti před lampou, 1918|linoryt, papír, pasparta, rám, sklo, 16,5 × 14 cm

vyvolávací cena:
22 000 CZK

Zimní přízrak (Spektre hivernal), 25. 1. 1976|alchymáž, papír, pasparta, sklo, ve výřezu 41 × 41..

24 000 CZK
vyvolávací cena:
24 000 CZK

Dvě chiméry (Deux chimeres), 8. 8. 1987|froasáž, papír, rám, sklo, 37,5 × 50,5 cm, sign. PD..

vyvolávací cena:
16 000 CZK

Živá busta (Le buste vivant) 11. 6. (?)1973|alchymáž, papír, rám, sklo, 30,5 × 24 cm, sign. LD..

vyvolávací cena:
18 000 CZK

Nedaleko Satori (Pas loin de satori), 16. 5. 1987|alchymáž, papír, rám, sklo, 33 × 30 cm, sign. PD..

vyvolávací cena:
24 000 CZK

Hrdina? (Heros?), 16. 8. 1983|froasáž, papír, rám, sklo, 38 × 48,5 cm, sign. UD autorská ligatura,..

vyvolávací cena:
15 000 CZK

Soupeři (Les adversaires), 15. 3. 1983|froasáž, papír, rám, sklo, 20,5 × 34,5 cm, sign. LD..

8 500 CZK
vyvolávací cena:
4 500 CZK

Otisk, 1973|kombinovaná technika, 19/30, papír, pasparta, rám, sklo, 30 × 16 cm, sign. UD tužkou..

70 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Velký Elsinor XI, 1971|litografie, papír, pasparta, rám, sklo, 56 × 39,5 cm, značeno LD..

22 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Bez názvu, 1963|strukturální grafika, papír, pasparta, rám, sklo, 23 × 16 cm, sign. PD tužkou..

3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Bez názvu, 1945|akvatinta, ruční papír, 26,7 × 21,9 cm, sign. PD istler 45, LD 1945 – 12 / 1979 –..

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Bez názvu, 1964|lept, 10/15, papír, pasparta, rám, sklo, 23,5 × 16,5 cm, sign. UD 10/15 E. Ovčáček..

36 000 CZK
vyvolávací cena:
36 000 CZK

Hlava, 1960|bronz, 6/6, výška 22 cm, sign. M. HÁJEK–60

vyvolávací cena:
90 000 CZK

80 000 CZK
vyvolávací cena:
80 000 CZK

Půlakt, 1960|bronz, 5/6, výška 46 cm, sign. H–60

20 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Quatre histoires de blanc et noir, 1926|nakladatelský prospekt, 3 dřevoryty (obálka, pozvání k..