datum aukce 18. 10. 2020 13:30
2
174
prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 32 000 CZK

1. Zrzavý Jan 1890–1977

Studna v Karlachových sadech, 1947|litografie, 293/300, papír, pasparta, rám, sklo, 38,8 × 46,4 cm, sign. PD tužkou Jan Zrzavý

7****5 50 000 CZK 18. 10. 2020 12:30:17