datum aukce 18. 10. 2020 13:30
3
162
prodáno za: 70 000 CZK
vyvolávací cena: 12 000 CZK

12. Muzika František 1900–1974

Velký Elsinor XI, 1971|litografie, papír, pasparta, rám, sklo, 56 × 39,5 cm, značeno LD pozůstalostním razítkem

Sál 70 000 CZK 18. 10. 2020 13:39:04
Sál 65 000 CZK 18. 10. 2020 13:38:59
Sál 60 000 CZK 18. 10. 2020 13:38:48
Sál 55 000 CZK 18. 10. 2020 13:38:37
Sál 50 000 CZK 18. 10. 2020 13:38:31
Sál 48 000 CZK 18. 10. 2020 13:38:31
Sál 46 000 CZK 18. 10. 2020 13:38:31
Sál 44 000 CZK 18. 10. 2020 13:38:30
Sál 42 000 CZK 18. 10. 2020 13:38:21
Sál 40 000 CZK 18. 10. 2020 13:38:14
Sál 38 000 CZK 18. 10. 2020 13:38:11
Sál 36 000 CZK 18. 10. 2020 13:38:07
Sál 34 000 CZK 18. 10. 2020 13:37:57
Sál 32 000 CZK 18. 10. 2020 13:37:55
Sál 30 000 CZK 18. 10. 2020 13:37:49
Sál 28 000 CZK 18. 10. 2020 13:37:49
Sál 26 000 CZK 18. 10. 2020 13:37:44
Sál 24 000 CZK 18. 10. 2020 13:37:41
Sál 22 000 CZK 18. 10. 2020 13:37:40
Sál 20 000 CZK 18. 10. 2020 13:37:34
Sál 19 000 CZK 18. 10. 2020 13:37:33
Sál 18 000 CZK 18. 10. 2020 13:37:32
Sál 17 000 CZK 18. 10. 2020 13:37:29
9****3 16 000 CZK 18. 10. 2020 13:37:24
1****8 15 000 CZK 18. 10. 2020 13:37:21
9****3 14 000 CZK 18. 10. 2020 13:37:15