datum aukce 18. 10. 2020 13:30
232
prodáno za: 80 000 CZK
vyvolávací cena: 80 000 CZK

135. Matal Bohumír 1922–1988

Déšť, 1951|olej, karton, rám, 29,5 × 19 cm, sign. PD MATAL 51, na rubu MATAL 51. „DÉŠŤ.“

Poznámka Přiloženo potvrzení pravosti od Mgr. Martiny Mrázové (Švikové).

*****5 80 000 CZK 18. 10. 2020 14:25:23