datum aukce 18. 10. 2020 13:30
113
vyvolávací cena: 36 000 CZK

29. Šuhájek Jiří *1943

Chaos, 2013|hutní stékané sklo, obecný kov, 33 × 28 × 28 cm, sign. Jiří Šuhájek 2013

Poznámka Provenience: z ateliéru autora.