#29

Šuhájek Jiří *1943

Šuhájek Jiří *1943
#29

Šuhájek Jiří *1943

starožitnosti a design
290 zobrazení
36 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Aukční dům Sýpka
18. 10. 2020 13:30
56. aukce
56. aukce

Poznámka
Provenience: z ateliéru autora.

Chaos, 2013|hutní stékané sklo, obecný kov, 33 × 28 × 28 cm, sign. Jiří Šuhájek 2013