datum aukce 18. 10. 2020 13:30
147
vyvolávací cena: 120 000 CZK

52. Kokolia Vladimír *1956

Sedící postava, 1990–1995|olej, plátno, rám, 68 × 65 cm, sign. na rubu Kokolia 1990–95, na rámu fixem V. KOKOLIA „SEDÍCÍ POSTAVA“ 68×65 1995