This lot does not have image.
sold for:
12 000 CZK
starting price:
12 000 CZK

Podlahový filmový reflektor - Čechy, 30. léta 20. stol., niklovaný a lakovaný obecný kov, velký..

This lot does not have image.
sold for:
80 000 CZK
starting price:
65 000 CZK

Variace na Rorschachovy testy, 1967 - strukturální grafika, 2/5, papír, pasparta, rám, plexisklo,..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
44 000 CZK

Bibliofilie Pět básní s porušenou myslí, 1994 - koláže, akvatinty, 41/50, ruční papír, 25 × 17 cm,..

This lot does not have image.
sold for:
350 000 CZK
starting price:
280 000 CZK

Bez názvu - chiasmáž, koláž, roláž, rám, sklo, 77,5 × 104 cm

This lot does not have image.
sold for:
44 000 CZK
starting price:
44 000 CZK

Zatmění II., 2020 - akryl, pigment, plátno, 50 × 50 cm, sign. na rubu uhlem, 50 × 50 cm „Zatmění..

This lot does not have image.
sold for:
2 000 CZK
starting price:
2 000 CZK

Původní obkladová kazeta pro interiér pražského metra - Čechy, návrh J. Otruba mezi léty..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
1 000 000 CZK

Revolution, 2005 - pohyblivá socha, první ze šesti autorizovaných kusů, výška 100 cm

This lot does not have image.
sold for:
200 000 CZK
starting price:
180 000 CZK

Bez názvu (uši), 2007 - objekt, výška 100 cm, sign. zespodu J. Kovanda 2007

This lot does not have image.
sold for:
9 500 CZK
starting price:
8 000 CZK

Blaženost, 1999 - litografie, autorský tisk, 6/13, papír, rám, sklo, 53 × 40 cm, sign. PD tužkou..

This lot does not have image.
sold for:
300 000 CZK
starting price:
210 000 CZK

Mladým dělostřelcům (Vývrat), 1991, 1993, 1994, 1997 - akryl, plátno, 85 × 40 cm, sign. na rubu..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
950 000 CZK

Incomplete movement, 2009 - dvojdílná instalace, dřevo, sklo, keramika, 55 × 400 × 45 cm

This lot does not have image.
sold for:
9 500 CZK
starting price:
5 000 CZK

Větrák bílý - litá značka AEG, Německo, 30. léta 20. stol., původně lakovaný obecný kov, guma,..

This lot does not have image.
sold for:
310 000 CZK
starting price:
240 000 CZK

Černá křidélka, 1991 - olej, plátno, autorská lišta, 145 × 130 cm, sign. na rubu PETR NIKL „ČERNÁ..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
190 000 CZK

Bez názvu, 2010 - instalace (nalezená kuchyň, smeták, sádrový prach), variabilní rozměry

This lot does not have image.
sold for:
18 000 CZK
starting price:
18 000 CZK

Křeslo - Čechy, 80. léta 20. stol., chromovaný obecný kov, nově čalouněno, hluboké křeslo s..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
70 000 CZK

Váza - rytá sign. Lalique France, modelové číslo 378/999, Francie, provedení fa Lalique, černé..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
280 000 CZK

This lot does not have image.
sold for:
6 500 CZK
starting price:
5 000 CZK

Stojan na obrazy - Čechy, 2. třetina 20. stol., mořené dřevo, obecný kov, polohovatelný stojan,..