12 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Podlahový filmový reflektor - Čechy, 30. léta 20. stol., niklovaný a lakovaný obecný kov, velký..

2 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Původní obkladová kazeta pro interiér pražského metra - Čechy, návrh J. Otruba mezi léty..

9 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Větrák bílý - litá značka AEG, Německo, 30. léta 20. stol., původně lakovaný obecný kov, guma,..

18 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Křeslo - Čechy, 80. léta 20. stol., chromovaný obecný kov, nově čalouněno, hluboké křeslo s..

vyvolávací cena:
70 000 CZK

Váza - rytá sign. Lalique France, modelové číslo 378/999, Francie, provedení fa Lalique, černé..

6 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Stojan na obrazy - Čechy, 2. třetina 20. stol., mořené dřevo, obecný kov, polohovatelný stojan,..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Vázy – 2 ks - Čechy, Klášterský Mlýn, sklárna fa Johanna Loetze, vdova, výroba v letech 1918–1924,..

vyvolávací cena:
11 000 CZK

Náhrdelník - stříbro, puncováno, ryzost 925/1000, hmotnost brutto 64,9 g, magnetický patent

17 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Nápojová souprava Torre – 17 ks - leptaná značka Moser S.E.L.D., Čechy, návrh Sabattini-Eltner pro..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Stolní lampa - Rakousko, kolem r. 1910, provedení díly Wiener Werksaette nebo jejich okruh, mosaz,..

4 500 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Oválná miska s uchy - Čechy, firma Viléma Kralika syn, sklárna Lenora, čiré sklo podjímané..

24 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

18 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

vyvolávací cena:
20 000 CZK

Lettristický reliéf - dřevo, 83 × 37 cm

vyvolávací cena:
6 000 CZK

Nástěnná lampa - Čechy, 70. léta, mosaz, mořené dřevo, subtilní nástěnné svítidlo, polohovatelné..

10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Nástěnná police - Čechy, 2. třetina 20. stol., chromovaný obecný kov, mořené a lakované dřevo,..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Šperky – 3 ks - Čechy/Rakousko, po r. 1900, brož Luční zvonek-punc, mistovské zn., stříbro, ryzost..

14 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Brože – 2 ks - brož s dívčím aktem v rákosí: čsl. punc, Čechy, kolem r. 1920, stříbro, ryzost..