80 000 CZK
vyvolávací cena:
65 000 CZK

Variace na Rorschachovy testy, 1967 - strukturální grafika, 2/5, papír, pasparta, rám, plexisklo,..

vyvolávací cena:
44 000 CZK

Bibliofilie Pět básní s porušenou myslí, 1994 - koláže, akvatinty, 41/50, ruční papír, 25 × 17 cm,..

350 000 CZK
vyvolávací cena:
280 000 CZK

Bez názvu - chiasmáž, koláž, roláž, rám, sklo, 77,5 × 104 cm

44 000 CZK
vyvolávací cena:
44 000 CZK

Zatmění II., 2020 - akryl, pigment, plátno, 50 × 50 cm, sign. na rubu uhlem, 50 × 50 cm „Zatmění..

vyvolávací cena:
1 000 000 CZK

Revolution, 2005 - pohyblivá socha, první ze šesti autorizovaných kusů, výška 100 cm

200 000 CZK
vyvolávací cena:
180 000 CZK

Bez názvu (uši), 2007 - objekt, výška 100 cm, sign. zespodu J. Kovanda 2007

9 500 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Blaženost, 1999 - litografie, autorský tisk, 6/13, papír, rám, sklo, 53 × 40 cm, sign. PD tužkou..

300 000 CZK
vyvolávací cena:
210 000 CZK

Mladým dělostřelcům (Vývrat), 1991, 1993, 1994, 1997 - akryl, plátno, 85 × 40 cm, sign. na rubu..

vyvolávací cena:
950 000 CZK

Incomplete movement, 2009 - dvojdílná instalace, dřevo, sklo, keramika, 55 × 400 × 45 cm

310 000 CZK
vyvolávací cena:
240 000 CZK

Černá křidélka, 1991 - olej, plátno, autorská lišta, 145 × 130 cm, sign. na rubu PETR NIKL „ČERNÁ..

vyvolávací cena:
190 000 CZK

Bez názvu, 2010 - instalace (nalezená kuchyň, smeták, sádrový prach), variabilní rozměry

vyvolávací cena:
280 000 CZK

vyvolávací cena:
6 000 CZK

Bez názvu - lavírovaná tuš, ruční papír, rám, sklo, 50 × 70,5 cm, sign. PD tužkou Načeradský

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Ó ženy! 1996 - akvarel, pastel, ruční papír, 42,4 × 59 cm, sign. PD Načeradský 96

vyvolávací cena:
220 000 CZK

Snící – Žlutá ušatka, oboustranný obraz - olej, překližka, autorská lišta, 182,5 × 122 cm

130 000 CZK
vyvolávací cena:
95 000 CZK

Sblížení - olovo, zlaceno, autorský odlitek, 29 × 21,5 cm, sign. na rubu PD O. ZOUBEK

1 550 000 CZK
vyvolávací cena:
900 000 CZK

Zrození Jezerní panny, 2003 - bronz, výška 212 cm

36 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

Bez názvu, 2007 - serigrafie, 11/15, papír, lehce poškozeno, 51 × 36 cm, sign na rubu K. Malich..