8 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Bez názvu, 1969 | serigrafie, 5/15, papír, pasparta, sklo, 36,6 × 36,6 cm, sign. UD tužkou 5/15,..

6 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Bez názvu, 1968 | serigrafie, 4/15, papír, rám, sklo,34,5 × 34,5 cm, sign. UD 4/15 D. Chatrný 68

6 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Bez názvu, 1969 | serigrafie, 13/15, papír, rám, sklo, 42 × 29,5 cm, sign. PD D. Chatrný 69

18 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Odkladní stolek | Čechy, 2. třetina 20. stol., mořené dřevo, chromovaný obecný kov (nese..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Bez názvu, 1972 | slepotisk, 97/200, papír, 12,9 × 12,9 cm, sign. PD M. Dobeš.

34 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Koridor 1, 1969/2007 | serigrafie, 15/20, papír, 42,1 × 59,1 cm, sign. na rubu 15/20 KORIDOR..

32 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Koridor 2, 1969/2007 | serigrafie, 15/20, papír, 42,1 × 59,1 cm, sign. na rubu 15/20 KORIDOR..

75 000 CZK
vyvolávací cena:
60 000 CZK

Hermann Hesse – Večerní mraky, 1989,1992 | bibliofilie, 39/200, suchá jehla – 5 ks kolorováno,..

vyvolávací cena:
14 000 CZK

Manžetové knoflíčky a jehlice – 3 ks | vtlačená mistrovská značka JV, punc, Čechy, 1. čtvrtina..

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Brož | ryzostní číslo, Rakousko-Uhersko, Praha, kolem r. 1915, návrh Marie..

460 000 CZK
vyvolávací cena:
150 000 CZK

Figura I., 1996 | kvaš, papír, , rám, sklo, 172,3 × 97,4 cm

210 000 CZK
vyvolávací cena:
85 000 CZK

Bez názvu (Křížky), 1996 | kvaš, papír, , rám, sklo, 97,3 × 64 cm

650 000 CZK
vyvolávací cena:
160 000 CZK

Figura II., 1995/1996 | olej, plátno, , rám, sklo, 49,7 × 36,5 cm, sign. PD J.M. 95

60 000 CZK
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Na kraji lesa v zimě | suchá jehla, kolorováno, papír, pasparta, rám, sklo, 10,2 × 7,3 cm

48 000 CZK
vyvolávací cena:
44 000 CZK

Ovečky | suchá jehla, ruční papír, 10 × 7 cm, sign. PD tužkou Reynek

vyvolávací cena:
6 000 CZK

Brož s medailonem | Čechy, 2. pol. 19. století, tombak, české granáty, almadiny, čiré..

340 000 CZK
vyvolávací cena:
180 000 CZK

Bílý motýl, nedatováno (1953) | lept, suchá jehla, kolorováno, papír, pasparta, rám,..

4 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Bohuslav Reynek | bromostříbrná fotografie, papír, rám, sklo, 27,5 × 40,5 cm, sign. na rubu..