18 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Odkladní stolek | Čechy, 2. třetina 20. stol., mořené dřevo, chromovaný obecný kov (nese..

vyvolávací cena:
14 000 CZK

Manžetové knoflíčky a jehlice – 3 ks | vtlačená mistrovská značka JV, punc, Čechy, 1. čtvrtina..

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Brož | ryzostní číslo, Rakousko-Uhersko, Praha, kolem r. 1915, návrh Marie..

vyvolávací cena:
6 000 CZK

Brož s medailonem | Čechy, 2. pol. 19. století, tombak, české granáty, almadiny, čiré..

vyvolávací cena:
19 000 CZK

Párové koberce – 2 ks | Čechy, 60. léta 20. stol., tkané koberce s červenočerným abstraktním..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Židle Kangaroo | Německo, 2. polovina 20. stol., návrh Ernst Moeckl, laminát, červená barevná..

vyvolávací cena:
28 000 CZK

Číška Artěl | Čechy, návrh a realizace B. Pošepná v r. 1924 pro sdružení Artěl, čiré sklo,..

vyvolávací cena:
6 000 CZK

Konvice a konvičky – 3 ks | vtlačená firemní zn. SANDRIK, Československo, Dolné Hamre,..

5 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

11 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Miska na nožce | ažená zn. TS Sandrik Alpaka, Slovensko, návrh B. Južnič, provedení fa..

60 000 CZK
vyvolávací cena:
36 000 CZK

Jídelní, čajová a mokka souprava – 35 ks | tištěná zn. DP, Čechy, návrh L. Sutnar v r. 1931..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Svícen | Československo, návrh L. Sutnar v r. 1936 pro Krásnou jizbu, Družstevní práci,..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Konvice a cukřenka – 2 ks | tištěná zn. DP, Čechy, návrh L. Sutnar v r. 1931 pro Krásnou jizbu,..

38 000 CZK
vyvolávací cena:
28 000 CZK

Kubistické svícny – 2 ks | část výrobní papírové nálepky, Čechy, návrh Antonín..

20 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Brož | vtlačená zn. WW, Rakousko, Vídeň, návrh J. Hoffmann v r. 1910, pro Wiener Werkstätte..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Souprava likérek – 6 ks | Čechy, návrh L. Smrčková kolem r. 1948 pro sklárnu Rückl,..

vyvolávací cena:
3 000 CZK

Hříbě | Německo, návrh L. Hummel König pro fu Karlsruher Majolika ve 30. letech 20. stol.,..

vyvolávací cena:
3 000 CZK