datum aukce 27. 03. 2022 13:30
6
451
prodáno za: 340 000 CZK
vyvolávací cena: 180 000 CZK

17. Reynek Bohuslav 1892–1971

Bílý motýl, nedatováno (1953) | lept, suchá jehla, kolorováno, papír, pasparta, rám, sklo, 14,7 × 12,5 cm, sign. tužkou PD Reynek

Poznámka: Provenience: ze sbírky Suzanne Renauld, Grenoble.

Sál 340 000 CZK 27. 03. 2022 13:52:03
*****5 330 000 CZK 27. 03. 2022 13:51:23
Sál 325 000 CZK 27. 03. 2022 13:51:23
*****5 320 000 CZK 27. 03. 2022 13:51:17
Sál 315 000 CZK 27. 03. 2022 13:51:17
*****5 310 000 CZK 27. 03. 2022 13:51:15
Sál 305 000 CZK 27. 03. 2022 13:51:15
*****5 300 000 CZK 27. 03. 2022 13:51:09
Sál 295 000 CZK 27. 03. 2022 13:51:09
*****5 290 000 CZK 27. 03. 2022 13:51:04
Sál 285 000 CZK 27. 03. 2022 13:51:04
*****5 280 000 CZK 27. 03. 2022 13:51:03
Sál 275 000 CZK 27. 03. 2022 13:51:02
*****5 270 000 CZK 27. 03. 2022 13:50:59
Sál 265 000 CZK 27. 03. 2022 13:50:59
*****5 260 000 CZK 27. 03. 2022 13:50:41