70 000 CZK
vyvolávací cena:
42 000 CZK

Vodník, rok 1942, barevná litografie na papíře, signováno vpravo dole Jos. Lada 42, vlevo dole..

50 000 CZK
vyvolávací cena:
26 000 CZK

Československo, Svatováclavský dukát, ročník 1928, raženo 18 983 kusů, zlatá mince o ryzosti..

32 000 CZK
vyvolávací cena:
24 000 CZK

Zámecký park ve Vlašimi, rok 1939, olej na kartonu, signováno vpravo dole T. F. Šimon, rozměry..

400 000 CZK
vyvolávací cena:
340 000 CZK

Chalupy u potoka, okolo roku 1900 až 1908, olej na plátně, signováno vpravo dole - PANUŠKA - ,..

110 000 CZK
vyvolávací cena:
60 000 CZK

Čechy, okolo roku 1912, Artěl, vyrobeno firmou Graniton, dóza s víkem vyrobená podle návrhu..

vyvolávací cena:
1 200 000 CZK

Stavení pod horami, okolo roku 1862, olej na plátně, signováno vlevo dole, rozměry malby 55 x 68,5..

Položka stažena z aukce

160 000 CZK
vyvolávací cena:
160 000 CZK

Čenkov na Vysočině, 60. až 70. léta 20. století, olej na malířské lepence, signováno vpravo dole..

vyvolávací cena:
290 000 CZK

Československo, 30. léta 20. století, třípatrová dřevěná kazeta potažená kůží a sametem obsahuje..

46 000 CZK
vyvolávací cena:
36 000 CZK

Československo, ročník 1932, nominál 1 dukát, zlato o ryzosti 986/1000, hmotnost 3,48 g, průměr..

vyvolávací cena:
1 250 000 CZK

Odpočinek karavany, rok 1926, olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole Otto Pilný 1926,..

32 000 CZK
vyvolávací cena:
14 000 CZK

Československo, Svatováclavský dukát, ročník 1923, raženo 61 861 kusů, zlatá mince o ryzosti..

85 000 CZK
vyvolávací cena:
85 000 CZK

U vodního mlýna, po roce 1900, olej na plátně, signováno vlevo dole Václ. Jansa, rozměry malby: 54..

120 000 CZK
vyvolávací cena:
70 000 CZK

Rusko, rok 1914 až 1917, kordík s pochvou vz. 1914, čepel na většině délky kosočtverečného průřezu..

80 000 CZK
vyvolávací cena:
38 000 CZK

Lesní zákoutí u Malé skály, okolo roku 1899, olej na kartonu, signováno vpravo dole v barvě Kaván,..

vyvolávací cena:
70 000 CZK

Rakousko, Vídeň, okolo roku 1845, biedermeierské nástěnné hodiny, dřevěná hodinová schránka..

110 000 CZK
vyvolávací cena:
110 000 CZK

Ostrov Lokrum u Dubrovníku, rok 1916, olej na plátně, signováno a datováno vlevo dole J. Písecký..

vyvolávací cena:
50 000 CZK

Čechy, pravděpodobně Praha, 2. polovina 18. století, barokní skříňové hodiny, bílý smaltový..