spodní odhadní cena | 140000 |
horní odhadní cena | 160000 |
Ostrov Lokrum u Dubrovníku, rok 1916, olej na plátně, signováno a datováno vlevo dole J. Písecký 1916, rozměry malby 78 x 147 cm, na rubu autorské přípisy, celkové rozměry s rámem 100 x 170 cm, velmi dobrý stav – viz foto.