#17

Josef Písecký
(1878 – 1954)

Ostrov Lokrum u Dubrovníku

Josef Písecký (1878 - 1954) VELKÝ FORMÁT
#17

Josef Písecký
(1878 – 1954)

Ostrov Lokrum u Dubrovníku

465 zobrazení
Vyvolávací cena: 110 000 Kč
10. 10. 2021 19:00

spodní odhadní cena
140000
horní odhadní cena
160000

Ostrov Lokrum u Dubrovníku, rok 1916, olej na plátně, signováno a datováno vlevo dole J. Písecký 1916, rozměry malby 78 x 147 cm, na rubu autorské přípisy, celkové rozměry s rámem 100 x 170 cm, velmi dobrý stav – viz foto.