prodáno za: 38 000 CZK
vyvolávací cena: 20 000 CZK

13. Mervart Augustin (1889-1968)

Oblačný den, rok 1954, olej na kartonu, signováno a datováno vpravo dole Aug. Mervart 54., rozměry malby 31,5 x 49,5 cm, na rubu autorský přípis, celkové rozměry s rámem 49,5 x 67,5 cm, velmi dobrý stav, viz foto.

Spodní odhadní cena 35000
Horní odhadní cena 45000

*****5 38 000 CZK 21. 11. 2021 17:05:43
*****0 36 000 CZK 21. 11. 2021 17:05:38
*****8 34 000 CZK 21. 11. 2021 17:05:38
*****9 34 000 CZK 21. 11. 2021 17:05:38
*****9 32 000 CZK 21. 11. 2021 17:05:32