vyvolávací cena: 26 000 CZK

17. Březina Václav (1862-1906)

Lesní interiér, konec 19. století až počátek 20. století, olej na kartonu, signováno vpravo dole V Březina, na rubu štítek A. Šponar, Praha Václavské mán 15. - továrna na zlatolišty a pozlacování, rozměry malby 23 x 14,5, celkové rozměry s rámem 24,5 x 16,5 cm, velmi dobrý původní stav, viz foto, nepatrně poškozeno.

Spodní odhadní cena 35000
Horní odhadní cena 40000