Spodní odhadní cena | 100000 |
Horní odhadní cena | 140000 |
Pohled na Dubrovník, rok 1920, olej na plátně, signováno a datováno J. Písecký 1920, rozměry malby 90 x 110 cm, celkové rozměry s rámem 102 x 122 cm, stav viz foto, poškozený rám.