#32

Josef Písecký
(1878 – 1954)

Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (1878 - 1954) VELKÝ FORMÁT
#32

Josef Písecký
(1878 – 1954)

Pohled na Dubrovník

3 limity
376 zobrazení
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
15. 5. 2022 18:00

Spodní odhadní cena
100000
Horní odhadní cena
140000

Pohled na Dubrovník, rok 1920, olej na plátně, signováno a datováno J. Písecký 1920, rozměry malby 90 x 110 cm, celkové rozměry s rámem 102 x 122 cm, stav viz foto, poškozený rám.