3 000 CZK
vyvolávací cena:
2 600 CZK

Rakousko-Uhersko, 10 Koruna, ročník 1904 KB, zlatá mince o ryzosti 900/1000, hmotnost 3,38 g,..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
2 600 CZK

Rakousko-Uhersko, 10 Koruna František Josef I., ročník 1905, zlatá mince o ryzosti 900/1000,..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
2 600 CZK

Rakousko-Uhersko, 10 Koruna, ročník 1910 KB, zlatá mince o ryzosti 900/1000, hmotnost 3,38 g,..

17 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Rakousko-Uhersko, počátek 20. století; Řád železné koruny III. třídy s válečnou dekorací a meči,..

15 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Rakousko-Uhersko, počátek 20. století, zlacený bronz, pestře emailováno, provedení s meči a..

6 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Rakousko-Uhersko, rok 1916 až 1918, Válečný kříž za civilní zásluhy III. třídy, stříbro, smalt,..

6 500 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Název: Štramberská Trúba Datace: 1. třetina 20. století Technika: barevný dřevoryt Na rubu:..

10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

František GYURKOVITS (1876 - 1968) Název: Koupající se děti Datace: rok 1932 Technika: olej na..

vyvolávací cena:
5 500 CZK

Název: Montmartre - Paris Technika: olej na sololitu Signováno: vlevo dole Musil Rozměry malby:..

31 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK

Československo, 20. až 30. léta 20. století, letecký kordík s pochvou s závěsem, zaveden výnosem..

8 500 CZK
vyvolávací cena:
8 500 CZK

Československo, 1. polovina 20. století, šavle pro důstojníky armády vzor 24 se závěsem a třapcem..

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Sovětský svaz, rok 1944, tento typ šavle vychází ze vzorové kozácké šavle vz. 1881 pro nižší..

vyvolávací cena:
46 000 CZK

Název: Samota v polích Datace: rok 1922 Technika: olej na plátně Signováno a datováno: vpravo..

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Název: Lávka přes potok Technika: lavírovaná kresba tužkou Signováno: dole uprostřed J. Mařák..

vyvolávací cena:
55 000 CZK

Název: Slunko v lese Datace: rok 1923 Technika: olej na plátně Signováno a datováno: vpravo..

5 500 CZK
vyvolávací cena:
4 600 CZK

Belgie, 20 Frank, Leopold II., ročník 1875 LW, zlatá mince o ryzosti 900/1000, hmotnost 6,45 g,..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
4 600 CZK

Francie, III. republika, 20 Frank, ročník 1904, zlatá mince o ryzosti 900/1000, hmotnost 6,45 g,..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
4 400 CZK

Rakousko, 25 Schilling, ročník 1928, zlatá mince o ryzosti 900/1000, hmotnost 5,88 g, stav viz..