#11

Československá šavle pro důstojníky armády vzor 24

#11

Zbraně a militaria
1339 zobrazení
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
28. 11. 2019 18:00
1. eAukce
1. eAukce

Československo, 1. polovina 20. století, šavle pro důstojníky armády vzor 24 se závěsem a třapcem (portepé), vyrobená firmou Wlaszlovits ve východoslovenském Štósu, čepel značená H 24, Wlaszlovits Štós, délka čepel 92 cm, celková délka s pochvou 94 cm, stav viz foto, mírně poškozeno.