prodáno za: 8 500 CZK
vyvolávací cena: 8 500 CZK

11. Československá šavle pro důstojníky armády vzor 24

Československo, 1. polovina 20. století, šavle pro důstojníky armády vzor 24 se závěsem a třapcem (portepé), vyrobená firmou Wlaszlovits ve východoslovenském Štósu, čepel značená H 24, Wlaszlovits Štós, délka čepel 92 cm, celková délka s pochvou 94 cm, stav viz foto, mírně poškozeno.

5****6 8 500 CZK 28. 11. 2019 18:07:33