vyvolávací cena: 55 000 CZK

15. Mervart Augustin (1889 - 1968)

Název: Slunko v lese Datace: rok 1923 Technika: olej na plátně Signováno a datováno: vpravo dole Aug. Mervart 23 Rozměry malby: 86 x 106 cm Stav: malba v původním stavu, rámováno, mírně poškozeno