vyvolávací cena: 15 000 CZK

29. Číla Otakar (1894 - 1977)

Název: Raci Technika: olej, plátno na kartonu Signováno: vpravo dole O. Číla Rozměry malby: 25 x 34,5 cm Rozměry s rámem: 48,5 x 54 cm Stav: rámováno, mírně poškozeno