vyvolávací cena: 80 000 CZK

30. Procházka Josef (1909 - 1984)

Název: Na procházce borovým lesem Technika: olej na plátně Signováno: vpravo dole Jos. Procházka Rozměry malby: 85 x 65 cm Rozměry s rámem: 105 x 85 cm Stav: velmi dobrý