vyvolávací cena: 19 000 CZK

31. Německá důstojnická šavle

Německo, Solingen, 30. až 40. léta 20. století, německá šavle pro vyšší důstojníky Wehrmachtu, čepel značná značkou puma - Solingen, No 3, délka s pochvou 102 cm, čepel 87,5 cm, velmi dobrý stav, mírně poškozeno. Nabídka tohoto předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašujeme, že nejsme členy žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporujeme.