#4

Konvolut rakousko-uherských vyznamenání

#4

Zbraně a militaria
6 limitů
997 zobrazení
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
28. 11. 2019 18:00
1. eAukce
1. eAukce

Rakousko-Uhersko, počátek 20. století; Řád železné koruny III. třídy s válečnou dekorací a meči, zlacený bronz, pestré emaily; Vojenský záslužný kříž III. třída s válečnou dekorací a meči, zlacené stříbro, pestré emaily; Medaile za statečnost I. třídy, stříbro; Karlův vojenský kříž, zinek, stav viz foto, mírně poškozeno.