prodáno za: 17 000 CZK
vyvolávací cena: 8 000 CZK

4. Konvolut rakousko-uherských vyznamenání

Rakousko-Uhersko, počátek 20. století; Řád železné koruny III. třídy s válečnou dekorací a meči, zlacený bronz, pestré emaily; Vojenský záslužný kříž III. třída s válečnou dekorací a meči, zlacené stříbro, pestré emaily; Medaile za statečnost I. třídy, stříbro; Karlův vojenský kříž, zinek, stav viz foto, mírně poškozeno.

4****8 17 000 CZK 28. 11. 2019 18:03:54