Rakousko-Uhersko, počátek 20. století; Řád železné koruny III. třídy s válečnou dekorací a meči, zlacený bronz, pestré emaily; Vojenský záslužný kříž III. třída s válečnou dekorací a meči, zlacené stříbro, pestré emaily; Medaile za statečnost I. třídy, stříbro; Karlův vojenský kříž, zinek, stav viz foto, mírně poškozeno.