#6

Válečný kříž za civilní zásluhy s etuí

#6

Zbraně a militaria
3 limity
798 zobrazení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
28. 11. 2019 18:00
1. eAukce
1. eAukce

Rakousko-Uhersko, rok 1916 až 1918, Válečný kříž za civilní zásluhy III. třídy, stříbro, smalt, puncováno značkou zlatníka, v původní etuji, stav viz foto, nepatrně poškozeno.