prodáno za: 6 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

6. Válečný kříž za civilní zásluhy s etuí

Rakousko-Uhersko, rok 1916 až 1918, Válečný kříž za civilní zásluhy III. třídy, stříbro, smalt, puncováno značkou zlatníka, v původní etuji, stav viz foto, nepatrně poškozeno.

4****8 6 000 CZK 28. 11. 2019 18:04:52