prodáno za: 6 500 CZK
vyvolávací cena: 6 000 CZK

7. Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Název: Štramberská Trúba Datace: 1. třetina 20. století Technika: barevný dřevoryt Na rubu: přípis Jaroněk Štramberská Trúba Rozměry grafiky: 60 x 63 cm Stav: původní rámování, mírně poškozeno, zaskleno

4****8 6 500 CZK 28. 11. 2019 18:05:21