30 000 CZK
vyvolávací cena:
26 000 CZK

Rakousko, Vídeň, 1. třetina 20. století, návrh Josef Lorenzl (1892-1950), keramika, ručně..

vyvolávací cena:
38 000 CZK

Rakousko, Vídeň, okolo roku 1910, keramika, ručně malováno, značeno Wiener kunstkeramische..

vyvolávací cena:
70 000 CZK

Německo, okolo roku 1906, vyrobeno firmou Württembergische Metallwarenfabri, značeno WMF I/O O/X,..

vyvolávací cena:
60 000 CZK

Francie, okolo roku 1900, značeno Daum Nancy, původní stříbrná zlacená montáž, puncováno, původní..

vyvolávací cena:
140 000 CZK

Francie, okolo roku 1906, secesní váza, signováno Daum Nancy, čiré, topasové a hnědé přejímané..

vyvolávací cena:
65 000 CZK

Kosatce, rok 1898, barevná litografie na papíru, fixováno na plátně – dobové provedení, rozměry..

vyvolávací cena:
200 000 CZK

Francie , okolo roku 1900, původní autorský odlitek číslo 1, secesní bronzová plastika - Alegorie..

vyvolávací cena:
600 000 CZK

Reliéfně provedené dřevořezby podle návrhu Alfonse Muchy (1860-1939) Název: Probuzení rána, Záře..

40 000 CZK
vyvolávací cena:
35 000 CZK

Čechy, 20. léta 20. století, návrh tvaru Pavel Janák (1882-1956), zelená podglazurní značka..

vyvolávací cena:
6 000 CZK

Morava, Rožnov pod Radhoštěm, rok 1947, ručně malovaný přátelský porcelánový servis, konvička, dva..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Morava, Rožnov pod Radhoštěm, rok 1947, ručně malovaný porcelánový talíř, značeno Rožnov P.R.,..

vyvolávací cena:
46 000 CZK

Čechy, Karlovy Vary, Moser, počátek 21. století, na základně leptaná značka Moser, design 1882..

vyvolávací cena:
44 000 CZK

Svaz sovětských socialistických republik, 1. polovina 20. století, stříbro zdobené rytinou a..

vyvolávací cena:
70 000 CZK

Milenci, rok 1906, akvarel, tuš na papíru, rozměry 29,2 x 27 cm, signováno a datováno vlevo dole..

44 000 CZK
vyvolávací cena:
44 000 CZK

název díla: Poštovní vůz technika: kombinovaná technika rozměry malby: 30,5 x 24..

vyvolávací cena:
80 000 CZK

Přístav – St. Brieux, Normandie, Francie, rok 1960, kombinovaná technika, rozměry 66 x 80 cm,..

vyvolávací cena:
90 000 CZK

Krajina s kostelem, okolo roku 1950, olej na kartonu, rozměry 44 x 51 cm, signováno vpravo dole K..

vyvolávací cena:
60 000 CZK

originální autorský kus, 1. polovina 20. století, patinovaný bronz, signováno F. Rous, celkové..