#1

Secesní tanečnice Goldscheider – Josef Lorenzl

#1

Porcelain and fine Ceramics
802 zobrazení
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
26. 3. 2017 16:00

Rakousko, Vídeň, 1. třetina 20. století, návrh Josef Lorenzl (1892-1950), keramika, ručně malováno, značeno Goldscheider Wien, Made in Austria, signatura modeléra, číslo modelu 5523/93/9, celkové rozměry 31 x 15 x 11 cm.