archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 26. 03. 2017 16:00
648
prodáno za: 30 000 CZK
vyvolávací cena: 26 000 CZK

1. Secesní tanečnice Goldscheider – Josef Lorenzl

Rakousko, Vídeň, 1. třetina 20. století, návrh Josef Lorenzl (1892-1950), keramika, ručně malováno, značeno Goldscheider Wien, Made in Austria, signatura modeléra, číslo modelu 5523/93/9, celkové rozměry 31 x 15 x 11 cm.

Sál 30 000 CZK 26. 03. 2017 16:10:50
Sál 28 000 CZK 26. 03. 2017 16:10:46
Sál 26 000 CZK 26. 03. 2017 16:10:44