Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#18
František Rous
(1872 – 1936)
originální autorský kus
#18
František Rous
(1872 – 1936)
originální autorský kus
Plastics
797 zobrazení
60 000 Kč
Starožitnosti-Galerie USTAR s.r.o.
26. 3. 2017 16:00
František Rous
Prohlédnout autora
3. Aukce: Poklady, výtvarné umění a starožitnosti
Aukční katalog
originální autorský kus, 1. polovina 20. století, patinovaný bronz, signováno F. Rous, celkové rozměry 63 x 48 x 46 cm.
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript