archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 26. 03. 2017 16:00
624
vyvolávací cena: 60 000 CZK

18. Velká bronzová plastika jelena - Rous František (1872-1936)

originální autorský kus, 1. polovina 20. století, patinovaný bronz, signováno F. Rous, celkové rozměry 63 x 48 x 46 cm.