#18

František Rous
(1872 – 1936)

originální autorský kus

Velká bronzová plastika jelena - Rous František (1872-1936)
#18

František Rous
(1872 – 1936)

originální autorský kus

Plastics
797 zobrazení
26. 3. 2017 16:00

originální autorský kus, 1. polovina 20. století, patinovaný bronz, signováno F. Rous, celkové rozměry 63 x 48 x 46 cm.