archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 26. 03. 2017 16:00
650
vyvolávací cena: 60 000 CZK

4. Secesní mísa Daum Nancy se stříbrnou montáží a originální etuí

Francie, okolo roku 1900, značeno Daum Nancy, původní stříbrná zlacená montáž, puncováno, původní cestovní etue, bezbarvé sklo, hluboký leptaný a zlatem malovaný květinový dekor, rozměry 12 x 25 x 25 cm.