5 500 CZK
vyvolávací cena:
2 400 CZK

Rakousko-Uhersko, 10 Koruna František Josef I., ročník 1905, zlatá mince o ryzosti 900/1000,..

9 000 CZK
vyvolávací cena:
4 500 CZK

Rakousko-Uhersko, Dukát František Josef I., ročník 1901, zlatá mince o ryzosti 986/1000, hmotnost..

2 800 CZK
vyvolávací cena:
2 400 CZK

Rakousko-Uhersko, 10 Koruna, ročník 1894 KB, zlatá mince o ryzosti 900/1000, hmotnost 3,36 g, stav..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
2 400 CZK

Rakousko-Uhersko, 10 Koruna, ročník 1910 KB, zlatá mince o ryzosti 900/1000, hmotnost 3,38 g, stav..

3 500 CZK
vyvolávací cena:
2 400 CZK

Rakousko-Uhersko, 10 Koruna, ročník 1900 KB, zlatá mince o ryzosti 900/1000, hmotnost 3,37 g, stav..

2 800 CZK
vyvolávací cena:
2 600 CZK

Rakousko-Uhersko, 10 Koruna František Josef I., typ Marschall, ročník 1909, zlatá mince o ryzosti..

3 500 CZK
vyvolávací cena:
2 800 CZK

Rakousko-Uhersko, 10 Koruna František Josef I., ročník 1896, zlatá mince o ryzosti 900/1000,..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Rakousko, 25 Schilling, ročník 1929, zlatá mince o ryzosti 900/1000, hmotnost 5,88 g, stav viz..

10 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Československo, Svatováclavský dukát, ročník 1926, zlatá mince o ryzosti 986/1000, hmotnost 3,49..

7 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Francie, 20 Frank, Louis XVIII, MICHAUT F, ročník 1824, zlatá mince o ryzosti 900/1000, hmotnost..

7 500 CZK
vyvolávací cena:
5 500 CZK

Prusko, 20 Marka, Friedrich III., ročník 1888 A, zlatá mince o ryzosti 900/1000, hmotnost 7,95 g,..

7 500 CZK
vyvolávací cena:
5 500 CZK

Prusko, 20 Marka, Vilém I. Pruský, ročník 1887, zlatá mince o ryzosti 900/1000, hmotnost 7,95 g,..

vyvolávací cena:
40 000 CZK

1. polovina 19. století, dámské kapesní hodinky, zlaté pouzdro zdobené perličkami a emailem s..

vyvolávací cena:
40 000 CZK

Švýcarsko, Ženeva, 1. polovina 19. století, dámské kapesní hodinky, zlaté pouzdro, ryzost..

vyvolávací cena:
50 000 CZK

1. polovina 19. století, kapesní špindlové hodinky, skeletový stroj, zlaté pouzdro, ryzost..

vyvolávací cena:
150 000 CZK

Počátek 20. století, masivní tříplášťové kapesní hodinky s chronografem, lunárem, datumářem a..

vyvolávací cena:
150 000 CZK

Počátek 20. století, masivní tříplášťové kapesní hodinky s chronografem, lunárem, datumářem a 4/4..

130 000 CZK
vyvolávací cena:
95 000 CZK

Rakousko, Vídeň, kolem roku 1880, mistr zlatník Karl Bender, značeno: KB, A, schránka ze stříbra..