Aukce č.24

Valentinská 7 v 14:00

Aukce se uskuteční v neděli 1. 12. od 14.00 v prostorách Alma Antiques, Valentinská 7, Praha 1.

Výstava dražených předmětů proběhne tamtéž ve dnech 24.-30.11. od 10.00 do 18.00.

Doporučené

Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
27 000 Kč
Francie, neorenesanční styl, výška 94 cm
Item image
Konečná cena:
5 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Čechy, Artěl, výška 10 cm
Item image
Konečná cena:
150 000 Kč
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
Klášterký Mlýn, Loetz, návrh Josef Hoffmann, vrstvené leptané a broušené sklo, výška 20 cm
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
Plavno, figury žen a dětí, malováno, výška 75 cm
Item image
Konečná cena:
25 000 Kč
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
Loket, Družstevní práce, Ladislav Sutnar, celkem 15 kusů, výška konvičky 16 cm
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
42 000 Kč
Čechy, dlážděno drobnými diamanty, diamaty celkem 0,6 ct, Au 585/1000, 3,95 g
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
90 000 Kč
Rakousko-Uhersko, Au 585/1000, 115,35 g
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
Mapa Švýcarska, kolorovaná mědirytina, 48x56 cm, rámováno pod sklem
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
85 000 Kč
Chalupy v zimě, olej na plátně, 71x101 cm, rámováno
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
Hlava dívky, sochařská sádra na dřevěném podstaci, výška 27 cm