vyvolávací cena:
4 200 CZK

Čechy, acháty v kovové montáži, délka 10 cm

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Čechy, zdobeno rytinami a zlacením, Ag 800/1000, hmotnost 170,3 g

400 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Čína, dřevo, kost, výška 6,5 cm

1 800 CZK
vyvolávací cena:
1 800 CZK

Čechy, Franta Anýž, signováno, délka 23,5 cm

vyvolávací cena:
1 500 CZK

Čechy, styl Artěl, výška 7 cm

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Indie, dřevo, kov, zlaceno, výška 11 cm

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Rakousko-Uhersko, montáž plasticky zdobená v secesním stylu, výška 22 cm

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Čechy, papírový betlém "Knapovský" lepený na překližce, výška krabice 43 cm

vyvolávací cena:
3 200 CZK

Čechy, papírový betlém "Lhodéřovský" lepený na překližce, výška 50 cm

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Rakousko-Uhersko, secesní styl, výška 28 cm

1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Rakousko-Uhersko, křišťál, lebka mosaz, výška 7 cm

1 200 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Čína, mosaz, plasticky zdobeno, průměr 12,5 cm

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Morava, Thonet, ohýbaný buk výška 200 cm

vyvolávací cena:
500 CZK

Čechy,mosazné uzávěry, celková výška 13,5 cm

vyvolávací cena:
600 CZK

Čechy, fasetově broušeno, výška 7 cm

vyvolávací cena:
1 500 CZK

Francie, malba neorokokové dámy, výška rámečku 5,5 cm

vyvolávací cena:
2 200 CZK

Čechy, zdobeno dekorem hroznů a květů, výška 28 cm

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Čechy, broušené sklo, víčko Ag 800/1000, hmotnost 112 g