datum aukce 28. 05. 2017 16:00
311
prodáno za: 6 000 CZK
vyvolávací cena: 6 000 CZK

1. Matthias Grilhofer

Portrét muže v uniformě

technika miniatura (akvarel, karton), kolem r. 1850
rozměr 11 x 8 cm
signatura sign. LU Grilhofer
autor 1801/1815 - 1860

Sál 6 000 CZK 28. 05. 2017 16:05:00