datum aukce 28. 05. 2017 16:00
304
prodáno za: 55 000 CZK
vyvolávací cena: 30 000 CZK

2. Louis Douzette

Kovárna v noci

technika olej, plátno
rozměr 20 x 27 cm
signatura sign. PD L. Douzette
autor 1834 - 1924

Sál 55 000 CZK 28. 05. 2017 16:05:58
Sál 50 000 CZK 28. 05. 2017 16:05:49
Sál 48 000 CZK 28. 05. 2017 16:05:41
Sál 46 000 CZK 28. 05. 2017 16:05:40
Sál 44 000 CZK 28. 05. 2017 16:05:38
Sál 42 000 CZK 28. 05. 2017 16:05:38
Sál 40 000 CZK 28. 05. 2017 16:05:32
Sál 38 000 CZK 28. 05. 2017 16:05:30
Sál 36 000 CZK 28. 05. 2017 16:05:28
Sál 34 000 CZK 28. 05. 2017 16:05:27
Sál 32 000 CZK 28. 05. 2017 16:05:26
Sál 30 000 CZK 28. 05. 2017 16:05:25