#3

M. MAYER

Marie Anna Bavorská 1805

M. Mayer
#3

M. MAYER

Marie Anna Bavorská 1805

729 zobrazení
18 000 Kč
28. 5. 2017 16:00

malba akvarelem na porcelánu
8,3 x 6,3 cm
sign. PD M. Mayer
původní rám zdobený gravírovanou rohovinou

Marie Anna Bavorská (1805-1877)