datum aukce 28. 05. 2017 16:00
352
vyvolávací cena: 18 000 CZK

3. M. Mayer

Marie Anna Bavorská (1805-1877)

technika malba akvarelem na porcelánu
rozměr 8,3 x 6,3 cm
signatura sign. PD M. Mayer
rám původní rám zdobený gravírovanou rohovinou