technika | malba akvarelem na porcelánu |
rozměr | 8,3 x 6,3 cm |
signatura | sign. PD M. Mayer |
rám | původní rám zdobený gravírovanou rohovinou |
Marie Anna Bavorská (1805-1877)
rozměr | 8,3 x 6,3 cm |