datum aukce 15. 06. 2017 18:00
388
prodáno za: 6 500 CZK
vyvolávací cena: 6 500 CZK

8. Karel Langer

Rijecké útesy

technika olej, karton
rozměr 34 x 48 cm
signatura sign. LD K. Langer
autor 1878 - 1947

Sál 6 500 CZK 15. 06. 2017 18:11:09